KONST / Litografier / Färglitografi 8493349
nr 849 3349
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), 132/290, signerad, 49x38
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 30 september 2013
kl 20:15:09
700 kr
900 kr
1.100 kr
1.300 kr
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer